Ile kosztuje montaż drzwi?

Ile kosztuje montaż drzwi?

Samo pojęcie montażu drzwi jest bardzo rozległym pojęciem, na które składa się wiele czynników. Klienci wielokrotnie pytają się o cenę montażu drzwi, jednak aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi, trzeba zadać kilka pytań np. o jakie drzwi chodzi czy ma być to montaż drzwi zewnętrznych, czy montaż drzwi wewnętrznych, cena montażu drzwi uzależniona jest też od ilości drzwi do zamontowania. Gdy Klienci pytają się, ile kosztuje wstawienie drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych lub jaka jest cena robocizny wymiany drzwi, wielokrotnie z punktu doradcy, zadajemy pytania, aby udzielić szczegółowej i fachowej odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.

Ile kosztuje wymiana drzwi?
Koszt montażu drzwi Warszawa i okolice

Koszt montażu drzwi

Koszt montażu drzwi czy cena montażu drzwi, to nie tylko sama usługa montażu, instalacja drzwi – w jego skład wchodzą również materiały montażowe. Na wartość montażu drzwi składa się wiele czynników. Do tych podstawowych zaliczamy:

  • profesjonalne doradztwo,
  • dojazd do Klienta,
  • wykonanie pomiarów.

W momencie realizacji zamówienia – transport produktu do Klienta, wniesienie, wysokiej jakości i sprawdzone materiały montażowe (pianka montażowa, silikony czy akryle) oraz wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczania drzwi, oraz serwis po montażowy.

Mogłoby się wydawać, że montaż drzwi to nic specjalnego. Każdy lub prawie każdy może to zrobić, ale najlepiej i profesjonalnie wykona to ekipa wykwalifikowanych i certyfikowanych fachowców z pasją.

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz:

Opinie naszych Klientów

MARTEN DOOR
5.0
Na podstawie 62 opinii
powered by Google
P XP X
19:15 17 Mar 22
Bardzo polecam. Jestem niezwykle wymagającym klientem i nie mam się do czego przyczepić…Świetnie, terminowo, wysoka jakość.
Magdalena BęzaMagdalena Bęza
08:39 09 Mar 22
Zamówiliśmy dwie sztuki drzwi ukrytych Sara Eco2 i jesteśmy bardzo zadowoleni!Obsługa jak i montażyści są bardzo profesjonalni i doradzą jak tylko mogą.Polecam!
D OrzD Orz
21:06 04 Mar 22
Cudowna firma. Super kontakt z panem Patrykiem. Bardzo prokliencka postawa. Termin realizacji przez innych określony jako niemożliwy! Sama realizacja 10/10. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę w potrzebie zamówienia i montażu drzwi – skorzystam bez zawahania ;)
Bartłomiej BorowskiBartłomiej Borowski
16:40 09 Feb 22
Zakup drzwi z montażem w Marten Door bez żadnych zastrzeżeń. Od etapu wstępnej wyceny i umówienia na pomiary po sam montaż drzwi, wszystko przebiegało w pełni profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z firmą, wszystko zostało przygotowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i w umówionym terminie. Punktualność, sprawność w działaniu, podejście do klienta i dokładne posprzątanie miejsca montażu, zarówno przed jak i po skończonej pracy, zdecydowanie na plus. Od teraz, po wcześniejszych niezbyt dobrze wspominanych przygodach z innymi firmami, nie wyobrażam sobie kupna drzwi w innym miejscu. Zdecydowanie polecam tę firmę!
Maksym PolshchaMaksym Polshcha
21:08 10 Dec 21
Gorąco polecam!Uczciwe podejście do Klienta, profesjonalnie doradzają, pomagają podjąć decyzje co do zakupu drzwi.Bardzo profesjonalnie zrobiony montaż, żadnych usterek nie zostało zgłoszone.
js_loader