Ile kosztuje montaż drzwi?

Ile kosztuje montaż drzwi?

Samo pojęcie montażu drzwi jest bardzo rozległym pojęciem, na które składa się wiele czynników. Klienci wielokrotnie pytają się o cenę montażu drzwi, jednak aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi, trzeba zadać kilka pytań np. o jakie drzwi chodzi czy ma być to montaż drzwi zewnętrznych, czy montaż drzwi wewnętrznych, cena montażu drzwi uzależniona jest też od ilości drzwi do zamontowania. Gdy Klienci pytają się, ile kosztuje wstawienie drzwi wewnętrznych czy zewnętrznych lub jaka jest cena robocizny wymiany drzwi, wielokrotnie z punktu doradcy, zadajemy pytania, aby udzielić szczegółowej i fachowej odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.

Ile kosztuje wymiana drzwi?
Koszt montażu drzwi Warszawa i okolice

Koszt montażu drzwi

Koszt montażu drzwi czy cena montażu drzwi, to nie tylko sama usługa montażu, instalacja drzwi – w jego skład wchodzą również materiały montażowe. Na wartość montażu drzwi składa się wiele czynników. Do tych podstawowych zaliczamy:

  • profesjonalne doradztwo,
  • dojazd do Klienta,
  • wykonanie pomiarów.

W momencie realizacji zamówienia – transport produktu do Klienta, wniesienie, wysokiej jakości i sprawdzone materiały montażowe (pianka montażowa, silikony czy akryle) oraz wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczania drzwi, oraz serwis po montażowy.

Mogłoby się wydawać, że montaż drzwi to nic specjalnego. Każdy lub prawie każdy może to zrobić, ale najlepiej i profesjonalnie wykona to ekipa wykwalifikowanych i certyfikowanych fachowców z pasją.

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz:

Opinie naszych Klientów