O nas

O firmie Marten Door

Firma MARTEN DOOR zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i inwestycyjnych w zakresie wyposażenia budynków mieszkalnych i biurowych w stolarkę drzwiową, oferując wysokojakościowe produkty wraz z profesjonalnym doradztwem, pomiarem i montażem.

MARTEN DOOR istnieje od kilku lat, ale oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży właściciela w dziedzinie montaży drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Tysiące sprzedanych i zamontowanych drzwi, to sukces na który pracowaliśmy i pracujemy od lat. Podążając za ciągłym zmieniającym się rynkiem, dostosowujemy się do naszego klienta poszerzając swoją ofertę.

Remont mieszkania i domu bywa absorbujący, nawet ten najmniejszy. Obok doradztwa i sprzedaży oferujemy Państwu kompleksową usługę obejmująca transport i profesjonalny montaż. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i certyfikowani fachowcy z pasją, którzy są wstanie sprostać wymogom najbardziej wymagających klientów, ale również zaoszczędzić czas i pieniądze. Montażyści to doświadczeni w branży ludzie, których cechuje wysoka kultura pracy. Najlepszym tego dowodem są zadowoleni z naszych produktów i usług klienci, którzy nas polecają lub wracają przy kolejnych inwestycjach.

Posiadamy w swojej ofercie drzwi takich producentów, jak: PORTA, DRE, POL-SKONE, INTENSO, ASILO, INTERDOOR, ECLISSE, PTZ, WIKĘD i wiele innych w zależności od potrzeb naszego Klienta.

Drzwi to nie tylko ozdoba domu czy mieszkania lub każdego dowolnego obiektu użytkowego. To także ochrona i bezpieczeństwo jakiego potrzebują mieszkańcy i użytkownicy obiektu.

Masz pytania? Zadzwoń teraz:

  791  772  883

Drzwi wejściowe szare

Opinie naszych Klientów

MARTEN DOOR
5.0
Na podstawie 62 opinii
powered by Google
P XP X
19:15 17 Mar 22
Bardzo polecam. Jestem niezwykle wymagającym klientem i nie mam się do czego przyczepić…Świetnie, terminowo, wysoka jakość.
Magdalena BęzaMagdalena Bęza
08:39 09 Mar 22
Zamówiliśmy dwie sztuki drzwi ukrytych Sara Eco2 i jesteśmy bardzo zadowoleni!Obsługa jak i montażyści są bardzo profesjonalni i doradzą jak tylko mogą.Polecam!
D OrzD Orz
21:06 04 Mar 22
Cudowna firma. Super kontakt z panem Patrykiem. Bardzo prokliencka postawa. Termin realizacji przez innych określony jako niemożliwy! Sama realizacja 10/10. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę w potrzebie zamówienia i montażu drzwi – skorzystam bez zawahania ;)
Bartłomiej BorowskiBartłomiej Borowski
16:40 09 Feb 22
Zakup drzwi z montażem w Marten Door bez żadnych zastrzeżeń. Od etapu wstępnej wyceny i umówienia na pomiary po sam montaż drzwi, wszystko przebiegało w pełni profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z firmą, wszystko zostało przygotowane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i w umówionym terminie. Punktualność, sprawność w działaniu, podejście do klienta i dokładne posprzątanie miejsca montażu, zarówno przed jak i po skończonej pracy, zdecydowanie na plus. Od teraz, po wcześniejszych niezbyt dobrze wspominanych przygodach z innymi firmami, nie wyobrażam sobie kupna drzwi w innym miejscu. Zdecydowanie polecam tę firmę!
Maksym PolshchaMaksym Polshcha
21:08 10 Dec 21
Gorąco polecam!Uczciwe podejście do Klienta, profesjonalnie doradzają, pomagają podjąć decyzje co do zakupu drzwi.Bardzo profesjonalnie zrobiony montaż, żadnych usterek nie zostało zgłoszone.
js_loader