O nas

O firmie Marten Door

Firma MARTEN DOOR zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i inwestycyjnych w zakresie wyposażenia budynków mieszkalnych i biurowych w stolarkę drzwiową, oferując wysokojakościowe produkty wraz z profesjonalnym doradztwem, pomiarem i montażem.

MARTEN DOOR istnieje od kilku lat, ale oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży właściciela w dziedzinie montaży drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Tysiące sprzedanych i zamontowanych drzwi, to sukces na który pracowaliśmy i pracujemy od lat. Podążając za ciągłym zmieniającym się rynkiem, dostosowujemy się do naszego klienta poszerzając swoją ofertę.

Remont mieszkania i domu bywa absorbujący, nawet ten najmniejszy. Obok doradztwa i sprzedaży oferujemy Państwu kompleksową usługę obejmująca transport i profesjonalny montaż. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i certyfikowani fachowcy z pasją, którzy są wstanie sprostać wymogom najbardziej wymagających klientów, ale również zaoszczędzić czas i pieniądze. Montażyści to doświadczeni w branży ludzie, których cechuje wysoka kultura pracy. Najlepszym tego dowodem są zadowoleni z naszych produktów i usług klienci, którzy nas polecają lub wracają przy kolejnych inwestycjach.

Posiadamy w swojej ofercie drzwi takich producentów, jak: PORTA, DRE, POL-SKONE, INTENSO, ASILO, INTERDOOR, ECLISSE, PTZ, WIKĘD i wiele innych w zależności od potrzeb naszego Klienta.

Drzwi to nie tylko ozdoba domu czy mieszkania lub każdego dowolnego obiektu użytkowego. To także ochrona i bezpieczeństwo jakiego potrzebują mieszkańcy i użytkownicy obiektu.

Masz pytania? Zadzwoń teraz:

  791  772  883

Drzwi wejściowe szare

Opinie naszych Klientów